Ubytování v Turecku

AntalyaUbytování v Turecku je na velmi vysoké úroveň. V podstatě zde existuje hned několik ubytovacích zařízení za přijatelnou cenu. Sehnat nějaké bydlení tu opravdu není žádný problém. V provozu jsou tu nejen hotely, ale také kempy, penziony, domy, chaty nebo levnější noclehy pro milovníky batůžků.

Hotely mohou být buďto moderní hotelové komplexy, menší jednoduché hotely anebo resorty. Nalézají se častokrát u pobřeží, nedaleko pláže, poblíž center měst. V prostorách hotelů naleznete restaurace, bary, místa pro odpočinek a většinu moderních hotelů obklopují překrásné zahrady.

Kempy jsou umístěny jednak na západě, tak i na východě země. K dispozici Vám budou restaurace, koupání v přírodě, bufet. Mohou být velmi komfortně zařízené či jednoduše vybavené.

Penziony jsou klimatizované, pokoje mají na chodbě společné sociální zařízení (sprchový kout a WC). Obvykle se zde nachází společenská místnost s televizorem, krytá terasa, jídelna, směnárna atd.

Domy a chaty jsou rozmístěny podél jezer a horských oblastí. Disponují zahradním posezením a grilem, ohništěm, terasou, společenskou místností s TV, kuchyňským koutem a sociálním zařízením na pokoji.

 

 

Průvodce Tureckem

Zájezdy do Turecka

Silniční pravidla v Turecku

Turecké památky, příroda a kultura

Historie Turecka

Turecká kuchyně

Ubytování v Turecku

Česko-turecký a turecko-český online slovník

Kde, kam a jak v Turecku

doprava krajina lodní navigace pomoc průmysl služby a nákupy statky stavby turistika a zábava ubytování a resorty voda vojenské vzdělání

Hledání

Kraje Turecka

Adana Adıyaman Afyonkarahisar Ağrı Aksarayská provincie Amasyjská provincie Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartınská provincie Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolská provincie Burdurská provincie Bursa Çanakkalská provincie Çankirská provincie Çorumská provincie Denizliská provincie Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Ispartská provincie Istanbul İzmir Kahramanmaraşská provincie Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kilis Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kocaeli Konyanská provincie Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersinská provincie Muğla Muş Nevşehir Niğde Orduská provincie Osmaniye Rize Sakarya Samsunská provincie Şanlıurfa Siirt Sinopská provincie Şırnak Sivas Tekirdağ Tokat Trabzonská provincie Tunceli Uşacká provincie Van Yalovská provincie Yozgatská provincie Zonguldak
 
iDovolená.com - vaše dovolená začíná zde